Positiivses suunas edasi.

Positiivses suunas edasi.

Eile juba kaheksast pakksisime end autosse ja startisime Tallinna. Täitsa hea ja turvaline tunne sõita, kui sinu süles pole lahtiselt väikest last. Alati on need pealinnas arstidel käimised olnud väga pingelised, sest Pärnu-Tallinn maantee on ju teadagi milline, rekkad kes teineteisest mõõtu võtavad, jne ning siis Jete, kes lahtiselt mul süles, kuid olen ka seda meelt, et jõuga ma turvatooli teda ei suru, varem ta lihtsalt röökis ja viskas end pulka, aga see polnud ka lahendus.


Lastehaiglasse jõudes pidime täitma loomulikult paberid, et oleme olnud terved ja pole haigetega kokku puutunud. Logopeed oli tegelikult üsna rahul ja tal oli hea meel, et söömine on meie jaoks kergemaks muutunud. Jete oli veidi üle 1kg juurde võtnud (kaaludes 9,75kg), kaalukõver läheb positiivses suunas ja vähemalt praeguseks on gastostroomi jutt lõpetatud.
Terviseabisse minnes, eks ma arvasin, et koha peal asuv kõnniraam on meile suur, aga proovima pidime. Nii oligi, see jäi ikka väga suureks, Jete on nii peenike ja vajab puusadest kindlasti toestust, nii et KidWalk raam on ainuke mis sobib. Nüüd tuleb hakata SKA-sse tegema erimenetlus taotlust, mille vastus võtab 3-4n siis saab alles kõnniraami tellida ja sellega muidugi läheb ka aega (seisulauaga läks kokku 3-4 kuud, loodan et saame seekord tõesti kiiremini). See paberimajandus ja asja ajamine on täiesti kohutav! Ortoosimeistri juures, oli Jete väga rõõmus ja jutukas. See on päris naljakas, kuidas jutustas ja itsitas, kui Sander teda mõõtis. Jete võttis juba esimesel kohtumisel 2019.a okt Sanderi omaks. Peale seda on neil kahel koostöö sujunud 😀 Jete laseb kõik mis vaja ära teha ja hiljem saab kiita. 🙂

Olen päris rahul, et asjad hakkavad taas positiivses suunas liikuma. 🙂

Jäta kommentaar

Teie e-posti aadressi ei avaldata.