Linea MammaBaby loodustooted

Linea MammaBaby loodustooted

Olen otsinud päris palju erinevaid kehahooldusvahendeid, mis sobiksid tundlikule nahatüübile, siis MammaBaby bränd on esimene, kelle tooteid saime proovida ja need olid tõesti suurepärased.
Jete nahk on lihtsalt väga, väga kuiv, vahepeal tema jalgu kreemitades või massaaži tehes, tuleb sealt lausa tükkidena kuiva nahka. Selle mure vastu, on meil nüüd üli mõnusa lõhnaga magusmandliõli, mida saame ka massaažis edaspidi kasutada.
Lisaks sellele saime veel pisaravaba šampooni, mis on tõesti enda nime väärt. Jete oli väga rahulik ning lubas pea kiirustamata ära pesta, varasemalt pidi see ikka väga kiirelt käima.

Preili proovis enda pisikeses vannis ära ka vanniriisi, mis peale pesu Jete naha eriti pehmeks tegi ning seda ei kulunud ka üldse palju (ilmselt asi ka meie imepisikeses vannis 😀 ). Samuti saime ka mõnusat vannivahtu.

Oleme ka suveks ette valmistatud. Linea shop saatis meile Päikesekaitse – emulsiooni SPF50, mis sobib nii lastele, kui täiskasvanutele. Lisaks on ka veekindel! Minu jaoks tundub väga hea toode , tundlikule nahale loodud Sääskedeks priiks sprei, mis on loodud just lastele.

Postitus sündis koostöös “Linea Shop MammaBaby loodustooted!”

Jäta kommentaar

Teie e-posti aadressi ei avaldata.