Jete, sa oled juba kaks!

Jete, sa oled juba kaks!

Jete, sa oled juba kaks! Oled andnud mulle võimaluse kogeda piiritut armastust, enne emaks saamiks ei uskunud ma, et võin teist inimest, nii palju armastada!

Sa oled meie pere päike, kõigi südametemurdja ja käsi südamel võin öelda, et enda silmade ja naeratusega võlud ka kõik võõrad alati ära. Oled lihtsalt imeline!

Kommar sinuga pole sugugi kerge, (kogu pere kutsub Jetet, kommariks/kommunistiks… Ärge küsige.. :D), kuid kes ütles, et emaks olemine peab kerge olema. Pean andma enda parima ja olema tänulik, et mul on kõrval ka sinu vanaema.

Sa oled tõeline võitleja, juba väike manipulaator ning tead kuidas enda tahtmist saada, samuti oled 100% vanaema laps, kui emme ei sobi, siis jonn lahti kuni vanaema appi tõttab. 😀 Sa küll ei kõnni ega torma veel mööda tuba ringi, kuid tean, et see aeg tuleb, sest sa oled tubli ja me võitleme koos edasi, et kõik raskused seljataha jätta ja ka uuele suvele rahulikult vastu minna. 🙂 Kui ka sina armas blogi lugeja soovid meid aidata kodukohandusega siis infot saad, siit – kodukohandus

Jäta kommentaar

Teie e-posti aadressi ei avaldata.